Zápasové výsledky

Výsledky z víkendu: A-tým + dorost

By 15. 6. 2020 No Comments

Vážení příznivci Baníku Švermov,

13.6. v 16:00 hodin nastoupil A tým po velmi dlouhé pauze zaviněné koronavirem k přátelskému utkání na hřišti Sokola Klobuky hrající 1.B třídu. Výsledek 3:5 (0:3), branky: 3x Šimůnek, 2x Steinbach. Utkáni probíhalo ve vysokem tempu i vzhledem k dusnému počasí. S průběhem utkání jsem byl velmi spokojen. Všichni hráči podali maximální osobni, ale i týmový výkon, počínaje brankářem, ale především 5 hráči dorostu, kteří odehráli dopolední zápas za dorost a odpoledne makali za áčko.

Děkuji všem hráčům za předvedeny výkon, dále také fanouškům, který opět dorazili podpořit kluky. Další utkání je plánováno na 27.6., kde a s kým se bude hrát bude upřesněno na stránkách Baníku.

Jiří Šimůnek

 

St.dorost v sobotu 13.6. zavítal na hřišti Pragy Praha, kluci odehráli celý zápas bez střídání. Bylo to hodně náročné, jelikož už v ranních hodinách bylo vedro a dusno. Možná i to mělo vliv na náš výkon, kdy během prvních dvaceti minut nás soupeř nepustil na jeho polovinu. Kluci se ubránili ,rozehráli se a začal souboj, kde vynikali brankáři nebo nepřesné zakončení. V druhé půli jsme si vypracovali herní převahu, kterou jsme zúročili ve vedoucí gól (Vaněk).      I když kluci toho měli ke konci už plné zuby, tak ještě v poslední minutě stihli zvýšit náskok na konečných 2:0 (Fruhauf). Kluci podali bojovný výkon. Tento zápas byl ještě výjimečný tím, že se v něm rozloučili Oli a Vojta s mládežnickým fotbalem.

Tímto jim přejeme hodně úspěchů v A-týmu.

Další den 14.6. St.dorost přivítal doma FK Králův Dvůr. Toto utkání nám mělo ukázat, jak tým na tom bude na podzim. Utkání se hrálo ve svižném tempu se šancemi na obou stranách. Kluci navázali na sobotní bojovný výkon. Zaslouženě jsme se dostali do vedení, kdy se nenechal Peřina odstrčit a z úhlu dal gól na 1:0.Neuběhlo ani pár minut a soupeř vyrovnal. Po přestávce náš tým pořád předváděl týmovou souhru a bojovnost a zaslouženě zvýšil na 2:1 (Černý) a chvilku na to zvýšil Fruhauf na konečných 3:1.Pozitivní je že i mlaďasové Hončík, Nedvěd, Volf se začlenili do týmu a svoji obětavostí přispěli k výhře. Tím to zápasem jsme si potvrdili kvality jaký tento tým má a doufáme, že v nové sezóně v tom budeme pokračovat.
Robert Štochl
Monika Steinbachová
Tomáš Vydra

Tomáš Vydra

Administrátor webu a sociálních sítí