Zápasové výsledky

MU TJ Sokol Holubice – TJ Baník Švermov

By 28. 8. 2020 No Comments

Hodnocení mistrovského utkání Holubice – TJ Baník Švermov

V uplynulém víkendu sehrál – A tým mistrovské utkání v Holubicích v 1. B třídě skupiny B.

Na tento zápas se všichni velmi těšili, ale zároveň byli plni očekávání. Už od úvodu bylo zřejmé, že nebude jednoduché uspět. Bohužel v několika situacích rozhodčí vědomě zastavili slibné příležitosti v podobě samostatných úniků a dále neuznali gól po chybě domácího brankáře. Nicméně nebudu se vymlouvat pouze na rozhodčí, ale především jsme si zápas prohráli sami svými osobními chybami. Ve 42 minutě jsme vedli po gólu Jakuba Šimůnka 1:0, ale hned z rozehrávky vyrobil Trejbal faul a rozhodčí odpískal pokutový kop. Do kabin jsme šli za nerozhodnutého stavu 1:1. v 69 minutě jsme po hrubé chybě stoperské dvojice inkasovali branku na 2:1 a vzápětí v 70 minutě po nesportovním chování Podraného přišla červená karta. Těchto 20 minut jsme bojovali alespoň o vyrovnání což se nakonec nepovedlo. Může nás mrzet i neproměněná šance Steinbacha. Zápas sledovalo přes 250 diváků, kde více jak 100 bylo příznivců Baníku. Děkujeme za podporu.

Trenéři: Jiří Šimůnek, Jiří Polák

Foto: Vladislav Lukáš

Tomáš Vydra

Tomáš Vydra

Administrátor webu a sociálních sítí