Zápasové výsledky

st.žáci Velvary – Baník Švermov /FK Brandýsek 1:7 (1:5)

By 18. 4. 2023 No Comments

Branky: 3x Strnadel, 2x Matoušek, Müller Jan, Eda Michálek

 

Starší žáci odehráli netradičně v neděli další zápas 1.A třídy. A bylo to velmi příjemné a na branky plodné dopoledne. Při pěkném slunečném počasí dorazilo i početné zastoupení diváků z řad rodičů za což velmi děkujeme.

A myslím, že kluci předvedli slušný výkon. Nutno podotknout že soupeř je z úplného dna tabulky, takže trenéři rozhodli dát více herního prostoru hráčům kteří do této doby odehráli menší počet minut. A bylo na co koukat, hru řídil jako vždy výborný Honza Protiva (tentokrát nastupující s páskou kapitána týmu). A hned ve 4.minutě zahrával rohový kop, na který si pěkně naběhl Kuba Kácha, i když míč ideálně netrefil, tak se k odraženému míči dostal Eda Michálek a poprvé v zápase rozvlnil síť velvarskych. Gooool! 1:0

Pokud si někdo myslel že to bude snadná záležitost tak minimálně zpočátku zápasu to tak rozhodně nebylo, soupeř zlobil rychlými breaky, které jsme jim umožnili naší nedůslednosti. V 5.minutě se špatně domluvila obrana s brankářem a byla z toho snadná branka v naší síti. 1:1

V 9.minutě se na středu hřiště k míči dostal Honza Müller, kterého soupeř nechal otočit, a to byla chyba, Honza se vydal neohroženě přímo na branku a drzým sólem alá Messi s přehledem uklidil míč podruhé do sítě soupeře.  Gooool! 2:1

Poté se hodně hrálo na středu hřiště, kdy oba týmy ztrácely chybnou přihrávkou zbytečně míče. Až ve 22.minute se skóre měnilo potřetí, a to Markem Strnadelem, který začínal nezvykle na lavici a tam zřejmě okoukal sólo od Honzy a ze strany se pěkně uvolnil mezi dvěma hráči a nekompromisně zavěsil. Gooool! 3:1

Ve 24.minutě se po krásné přihrávce středem dostal do úniku Štěpán Matoušek a jako zkušený střelec uklidil míč podle brankáře. Gooool! 4:1

O 3 minuty později se skóre měnilo znovu, když po ukázkově kopnutém rohu Tomášem Kuncem našel na malém vápně opět Štěpána Matouška a ten se hlavou málokdy netrefí. Gooool! 5:1

To bylo do poločasu vše.

Druhá půle už nebyla na branky tak plodná a padly jen 2. Obě vsítil Marek Strnadel a to ve 44. a následně 64.minutě završil hattrick v zápase.

Zápas jsme zvládli a někteří hráči ukázali, že je možné s nimi počítat i na jiné pozice v týmu, než na kterých hrají běžně. Velkou pochvalu zaslouží Tomáš Müller, který netradičně odehrál téměř celý zápas na postu středového záložníka, a i přes pár chyb zvládl svou roli na jedničku.

Na druhé straně nás mrzí zranění Štěpána Matouška, který bez cizího zavinění špatně došlápl a zvrhnul si kotník a bohužel s ním na minimálně 10 dní nemůžeme počítat. Snad se dá brzy do pořádku a pomůže nám v následujících těžkých bojích kdy nás čekají soupeři z čela tabulky a to Radošovice (zápas se bude hrát v sobotu 22.4 od 12,30 v Přišimasech, jelikož hřiště v Říčanech je opět pod vodou?) a následující týden pak hrajeme v Jílovém což bude premiéra. Tak očekáváme silnou diváckou podporu jako nyní nebo nám alespoň držte silně palce ať se nám i nadále daří jako doposud.

Tomáš Vydra

Tomáš Vydra

Administrátor webu a sociálních sítí