Zavřeno

By 12. 10. 2020 No Comments

Z důvodů nařízení vlády se uzavírá celý klub TJ Baník Švermov vč. venkovních tréninků

Nikdo nečekal ani nechtěl mít tuto situaci znova.

Na jaře jsme čekali dlouho až budeme moc vyběhnout na trávník a užívat si naší milovanou hru.

Po dlouhém čekání jsme tu možnost dostali a taky hned začali trénovat, hrát zápasy a aktivně se věnovat Baníku.

Bohužel jsme vše nestihli jak by jsme chtěli, nejen v odehraných zápasů či tréninku, ale také práci samotnou v našem areálu.

Náš areál se momentálně uzavírá na dobu neurčitou, jakmile budeme moc opět trénovat, hrát zápasy určitě dáme vědět.

Rozhodně nesmíme dávat hlavy dolů a být smutný ba naopak hráči trénujte individuálně nikdo nám nezakázal jít si zaběhat a udržovat se nebo nabírat fyzickou kondici, nikdo nezakázal si doma zacvičit, tak na to mysleme až nám dovolí jít zas na hřiště.

Trenéři si rádi pohlídají své hráče

Věříme, že dlouho jako na jaře to trvat nebude a brzy se všichni na Baníku zas sejdeme.