Zápasové výsledky

Hodnocení trenérů 4. kola

Náš A tým odehrál sobotní utkání na domácím hřišti s týmem Sokol Mšec a vůbec nezačal dobře. Již v 7. minutě utkání jsme prohrávali 0:1. I když jsme si před utkáním v kabině říkali, že musíme makat od začátku a neprospat začátek, tak to se nám bohužel stalo. V 38. minutě utkání se nám podařilo vyrovnat brankou Végha na 1:1. O poločasové přestávce jsme si řekli chyby, co musíme změnit. Bohužel se moc nezměnilo a v 67. minutě nás za pasivitu potrestal soupeř a dostal se do vedení 1:2. Naštěstí v 72. minutě již bylo vyrovnáno po akci Kopeckého, skóroval kapitán Vydra. I když jsme posledních 15 minut soupeře tlačili a měli blízko ke skórováni, ale to se již bohužel nepodařilo. Remíza je pro nás ztráta za kterou si můžeme pouze sami svojí pasivitou, bez běhání a srdce, které jsme bohužel neměli. I když vím, že každé utkání je jiné, tuto ztrátu 2 bodů nesu nelibě vzhledem k nasazení některých hráčů, kteří do zápasu nedali vše co v nich je. Omlouvám se všem fanouškům. Držte nám palce v následujícím utkání na hřišti FC 05 Zavidov v neděli od 17:00 hodin.

Šimůnek Jiří

St a ml dorost odehrál v neděli na Baníku takové malé derby s Kablo Kročehlavy.
Soupeř překvapil s úplně jiným kádrem než měl o přátelské utkání před sezonou.
Hned od začátku se hrálo na obě branky a šanci dát gól mohli oba týmy. První gól zápasu a také první ve své kariéře za starší dorost vstřelil možná nejmladší hráč na hřišti ročník 2006 Tomáš Zíka a vedli jsme 1:0.Neuběhlo ani deset min. a tento hráč mohl dát druhý gól jak přes kopírak, ale bohužel to šlo mimo branku. I během druhé půle docházelo k ostrým soubojům a kluci snad první zápas dodrželi co se řeklo v kabině. Hlavně se nám podařilo chvíli po přestávce dát další branku (Gaži). Od té doby jsme soupeře tlačili a snazili se přidat další branky. Po průniku Fruhaufa do vápna soupeře byl pískán faul a nařízený pokutový kop, který s přehledem proměnil Černý. Po několika
odehraných mistrovských zápasech konečně v tomto utkání kluci ukázali jak se bojuje celý zápas. 3:0(1:0)
Děkujeme za pomoc klukům z ml dorostu.
Ve středu na Baník zavítá  těžký soupeř st dorost SK Kladno B výkop je v 16 hod tak přijďte kluky podpořit. Monika Steinbachová

Baník Švermov/FK Brandýsek – TJ Tatran Sedlčany

Pokud někdoo přišel na sobotní zápas se Sedlčany, že budou gólové hody v síti hostů, kteří zatím výsledkově strádají, tak se těšil marně. Soupeř přijel v plné sestavě a prezentoval se velmi aktivním a sympatickým výkonem. Naštěstí my máme střelce „KIKA“, který sice málo pomáhá dozadu, zato dopředu to drží zatím spolehlivě.

Zápas jsme začali aktivně již ve 2 minutě si na kolmou přihrávku Kika naběhl Marek Strnadel a s obráncem za zády pelášil na branku soupeře, bohužel byl dostižen ještě před zakončením. V 7.minutě se uvolnil za vápnem Kiko a střela nadělala brankáři značné potíže, bohužel nikdo nedobíhal a tak na 2x míč chytil. Následovalo 10 minut, kdy měl soupeř několik slibných šancí, hlavně střely z dálky byly velmi nebezpečné. Naštěstí nás v zápase podrželi oba brankáři takže soupeř žádnou nezužitkoval. Ve 20.minutě se Marek Strnadel po rychlém rozehraném autu u půlící čáry Kikem opět řítil na branku, bohužel zatím je pro Marka branka moc malá nebo není řešení koncovky idealní. 30.minuta již byla radostná pro domácí obránce Filip Černý se ujal role nahrávače a dlouhým, přesným pasem za obranu uvolnil Kika a ten si s lobem přes gomana již věděl rady 1:0!!! o 3 minuty později zatáhnul Marek míč po levé straně nacentroval na Kika ke kterému se štěstím míč došel a opět lobem zvýšil na 2:0!!! Ve 34.minutě vypustili oba útočníci souboj u půlící čáry a stoper si posunul míč na 20 metrů a nikým nehlídán poslal dalekonosnou střelu se kterou si Honza Bočkovský ještě poradil na roh, bohužel z následného centru jsme si nešťastně dali vlastní gól do šatny.

Druhý poločas nás soupeř řádně zmáčknul a snažil se co mohl, ale obrana fungovala v tomto zápase výborně. Z jednoho z rychlých breaků našel Eda Michálek kolegu v útoku Kika a ten křížnou střelou zvýšil na 3:1!!! Poslední slovo měl soupeř, kdy jeden z mnoha centrů ze strany prošel až k jejich hráči který korigoval na 3:2. posledních 10 minut bylo jak u nás bývá zvykem velmi napjatých, ale kluci dřeli a výhru si zasloužili.

V sobotu nás čeká výlet do Psár  tak nás přijďte povzbudit , čeká nás těžký soupeř.

 

ML.Žáci

Hned od začátku zápasu hráči Baníku soupeře zatlačili na jejich polovinu, ale z velkého tlaku se nám podařilo vytěžit vedení 2:0. (Hussein, Lisec) Soupeř ale hru postupně vyrovnával a po rychlém brejku se mu podařilo snížit. Do poločasu se nám podařilo přidat ještě jednu branku a tak jsme do druhé půle šli s vedením 3:1.(Hussein) Začátek druhého poločasu vyšel mnohem lépe hostům, kterým se po našich velkých chybách podařilo zápas zcela otočit na 3:4. Až po této studené sprše a zvýšení hlasu trenéra, jsme se vrátili k naší kombinační hře, a i za přispění vlas

tního gólu hostů, zápas vyrovnali. V dramatickém závěru se štěstí přiklonilo na naší stranu a Bilal Hussein dovršil svůj hattrick. Konečný výsledek 5:4, byl prvním vítězným zápasem ml.žáků. Vladislav Trejbal

Tomáš Vydra

Tomáš Vydra

Administrátor webu a sociálních sítí