Zápasové výsledky

st.přípravka: Turnaj Zbuzany

Nedělní dopoledne strávila starší přípravka na turnaji ve Zbuzanech.
Lepší začátek jsme si s AFK Sadská nemohli ani přát, dvě pěkné přihrávky a vedení 1:0. Zápas se pak vyrovnal a i když jsme se tlačili před branku soupeře, tak naše šance jsme neproměňovali. Soupeř byl v tomto směru lepší a své šance proměnil. První zápas jsme tak  prohráli 1:4. Neproměňování šancích nás zastihlo i v druhém zápase s Loko Vltavín, který na konec skončil dělbou bodů 0:0. Třetí zápas ve skupině s Baníkem Sokolov byla hra kočka s myší a taky výsledek 1:11, byl ještě milosrdný a chvilkami jsme nevěděli kam dřív, soupeř byl rychlí, důrazný a kombinačně přehrával.
Skupina o 5 až 8 místo bylo už tak trochu v křečí ,,prohra 2:5,,  Senco Doubravka. Vyrovnaný zápas SK Zbraslav 1:1 nám přisoudil konečné 7 místo.
Ač některé výsledky tomu neodpovídají kluci bojovali a prali se o výsledek.

Všem moc děkuji a víme, že musíme přidat v osobních soubojích, zpřesnit přihrávky a pohyb po hřišti.

Sportu zdar⚽
Jarda a Mára

Tomáš Vydra

Tomáš Vydra

Administrátor webu a sociálních sítí