Média

Fyzioterapeutka Zuzka na Baníku

By 14. 6. 2020 No Comments

Představujeme Vám naší novou fyzioterapeutku Zuzku. 

 

Zuzka vystudovala bakalářský obor fyzioterapie na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, kde nyní dokončuje také navazující magisterský obor. Během bakalářského a magisterského studia získávala zkušenosti od odborníků v pražských i mimopražských nemocnicích a ambulancích (Ústřední vojenská nemocnice Praha, Oblastní nemocnice Kladno, Klinika komplexní rehabilitace Monáda, CKP Roseta, CKP Dobřichovice, HC Sparta Praha, aj.). Mimo jiné absolvovala odborné kurzy tejpování, strečinku, konceptu ComplexCore, metody Ludmily Mojžíšové, terapie ramenního kloubu, viscerální terapie a další. V současné době pracuje jako fyzioterapeut v Oblastní nemocnici Kladno. Od dětství se věnovala sportovnímu aerobiku a sport je pro ni nadále důležitou součástí života. Proto dobře ví, jak je pro prevenci zranění a zlepšení výkonu důležité kompenzaci a fyzioterapii zařadit nejen do tréninku, ale také do běžného života.

Kontakt na Zuzku:

https://www.tjbaniksvermov.cz/staff/paul-pressey/

Certifikát Zuzana Valentová

Tomáš Vydra

Tomáš Vydra

Administrátor webu a sociálních sítí