Akce

Zimní příprava starších žáků – únor 2022

By 14. 2. 2022 No Comments

Zimní příprava se nám přehoupla do druhé poloviny, kde se již věnujeme více technické a herní stránce fotbalu. K tomu patří i přátelská utkání. Minulou sobotu jsme odehráli zápas s Přední Kopaninou, která přijela že zdravotních důvodů v menším počtu hráčů, ale i přesto jsme zápas odehráli i když jen v počtu 9+1. Na stejně velkém hřišti bylo o trochu více místa a ukázalo se, jak jsme potrénovali fyzičku, což nedopadlo nejhůř. Nakonec výhra 5:1 i když jsme prohrávali 0:1 po vlastní brance že začátku zápasu. Branky 2x Holec, 2x Strnadel, 1x Kiko.

 

Druhý zápas minulého týdne jsme odehráli hned ve středu místo klasického tréninku, a to s SK Slaný. Tímto chci poděkovat kolegům z mladších žáků za uvolnění druhé půlky hřiště.

Samotný zápas byl na velmi dobré úrovni a na obou stranách byly vidět pěkné akce, ale i hrozné chyby v obraně, na kterých musíme do začátku soutěže ještě hodně pracovat. Nicméně výhra 5:2 a k tomu neproměněna penalta ukazuje určité zlepšení.

Branky 3x Strnadel, 2x Mařík

 

Tento víkend zápas nemáme a zpracujeme na koordinaci těla, práci nohou, a hlavně na síle. Čeká nás totiž trénink ve stepaerobiku se zlatou účastníci na MS ČR reprezentantkou a vicemistryní světa Nelly. Jsme zvědaví jak se s tímto druhem sportu, který je úplně jiný, než na co jsou zvyklí, kluci popasuji. Foto z výkonu dodáme.

 

Bohouš a Honza

Tomáš Vydra

Tomáš Vydra

Administrátor webu a sociálních sítí