Zápasové výsledky

MU FK Vysoká – TJ Baník Švermov

Hodnocení mistrovského utkání FK Vysoká – TJ Baník Švermov

O víkendu jsme odehráli třetí mistrovské utkání na hřišti FK Vysoká. První poločas byl plný nepřesností, chybných přihrávek. Ve 13. minutě jsme se ujali vedení. Po přihrávce Vydry se prosadil Šimůnek. Následně po centru trefil Šimůnek břevno a za pár minut později neproměnil Kotouček samostatný únik. Bohužel v 35. minutě chtěl Vaněk vhazovat, ale protihráč držel míč a znemožňoval v hození autu. Náš hráč do hostujícího strčil za což byl odměněn červenou kartou. Od té doby jsme hráli v deseti. V poločase jsme si v kabině vše řekli, semkli jsme se, navzájem podpořili s tím, že to utkání dotáhneme do vítězného konce s odvezeme 3 body. V 59. minutě utkání se dostal do úniku Šimůnek, který přesně přihrál Kotoučkovi, který se nemýlil. V 77. minutě se dostal do samostatného úniku Steinbach. Svůj únik zakončil gólem a stanovil konečné skóre 0:3. Opět se zápas odehrával mezi hráči na hřišti a výkon rozhodčích byl výborný. Poděkování patří též našim divákům, kteří nás přijeli podpořit. Opět děkujeme za podporu a věřím, že se nám podaří bodovat i v následném domácím utkáním s týmem AFK Lužec. Přijďte fandit hrajeme opět v sobotu 12.9.2020 od 17 hodin.

Trenéři: Jiří Šimůnek, Jiří Polák

Očima Pavla Růžičky

DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO!!!

Ač v sobotu nešlo ve Vysoké o moc pohledné utkání, tak jsme ho zvládli a zaslouženě si na Baník vezeme první 3. body v IB.tř. Na výhře se podíleli gólově Šimůnek, Kotouček a Steinbach. Výhra 0:3 se ale rodila těžko, jelikož utkání ovlivnilo vyloučení Vaňka a již od 30.min jsme hráli oslabení. Nakonec jsme si celkem zkušeně zápas pohlídali i když velkou mírou nám to usnadnil i soupeř svou nekvalitou v ofenzivě. Za bojovný a odhodlaný výkon máme body zaslouženě.

Fotbalu zdar Růža

 

Tomáš Vydra

Tomáš Vydra

Administrátor webu a sociálních sítí